WEB TASARIM & YAZILIM

Uzmanlıklarımız Neler?

Web tasarım ın bir firma için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Website sadece yazılımdan ibaret basit yapılar değil, sanatsal düşünce ile oluşturulmuş, etkin kaynaklar ile beslenen, yaşayan projeler olarak görüyoruz. Bu mantık ile devamlı kendimizi geliştirip, müşterilerimizinde heran trendleri takip eden, rakiplerinden 1’den fazla adım önde olmalarını sağlıyoruz.

HTML 5.0, Ajax, C++, Java, Aspx, Wordpress, Qt, Flash, Flex, Air, Silverlight olmak üzere işletim sistemlerine göre çeşitli yazılım dilleri ile geliştiriyor, kullanıcı dostu, responsive tasarım lar oluşturuyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Keşfetmek için çekinmeyin.


Web tasarım

Firmanızın hitap ettiği müşteri portfoyüne göre hazırlanmış renkler, grafiklerde , eşsiz özel tasarım lar oluşturuyoruz.
Kullanıcı dostu arayüz hazırlamak için hedef kitle analizi, renk analizi, kullanıcı analizi yaparak, klon temalar yerine sadece size özel kodlama oluşturuyoruz.

web tasarım

Size en iyisini yaptığımız şeyde yardımcı oluyoruz!

İlk görüşte müşterilerinizi etkileyen, kullanıcı dostu responsive tasarım, yazılımlar oluşturuyor, müşterilerinizin hizmetleriniz hakkında bilgi sahibi olabilmesi için web sitenizde daha çok zaman geçirebilecekleri anlaşılır, tüm platformlarda %100 uyum ile çalışabilecek özel tasarım lar oluşturuyoruz.


Web Tabanlı Yazılım Hizmetleri

Portal yazılımları, web siteniz üzerinden bayii satış, stok yazımları, tümüyle size özel e-ticaret web siteleri, şirket içi kullanabileceğiniz size özel yazılımları geliştiriyoruz. Yazılım departmanımız halihazırda piyasada satılan hazır paket programların yeterli olmadığı veya şirketinizin ihtiyaçlarını tam karşılamadığı durumlarda farklı alan ve konularda uzman web yazılım, tasarım ekibimizle sizlere yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Teknoloji

Departmanımız yürüttüğü projelerinde, günümüzün en son yazılım teknolojileri kullanılarak; programlama, otomasyon, sistem entegrasyonu faaliyetlerini içlerinde ulusal, uluslararası firmaların da bulunduğu geniş bir yelpazede sürdürmekte, farklı platform, teknolojilerde yazılım geliştirme deneyimine aynı zamanda bilgisine sahiptir.

Mobil Uygulama

Mobil uygulamaları web ve yerel olmak üzere iki şekilde hazırlamaktayız. Sadece internet tabanlı olarak çalışabileceği gibi internet olmaksızın yerel hafızadan çalışabilecek uygulama şeklinde hazırlanması da mümkündür. Biz hazırladığımız uygulamalar için akıllı bir tasarım, marka değerinin ön plana çıkması, zengin, modern bir arayüz hazırlamaktayız.

Destek

Üretimin ilk aşamasından itibaren kullanıcıların fikir, görüşlerini paylaşarak ürettiğimiz programlarımızın uzun ömürlü kullanım için şirket desteğimizi sürekli, eksiksiz vermek, yazılımı uzun yıllar yaşatmak ilk hedefimizdir. Hazırladığımız yazılımlar sonrasında aylık ya da yıllık anlaşmalar ile güncelleme desteği sunmaktayız.

Yazılım

Kamu Hizmetleri, Pano yönetim sistemleri, İş akışı uygulama ve yönetimi, Şirketiniz ile ERP Entegrasyonu, Eğitim ve eğlence yazılımları, Dokunmatik ekran(kiosk) yönetim çözümleri, İş alanlarına özel uygulama yazılımları ile web tabanlı çözümler sunmaktayız.

Referanslarımızdan Bazıları

Referanslarımızdan Bazıları


Neler Yapıyoruz ?


Web Tasarım ve Yazılım

Hosting

Seo ve IT Destek


Hala Karar

Vermediniz Mi?

Siz bu yazımızı incelerken, biz sizinle aynı sektörde yer alan müşterilerimizin tasarımlarımızı oluşturmaya başladık.

Gelin şimdi sizin tasarımınızı da oluşturarak müşterilerinizin sizi ve ürünlerinizi bulmasını sağlayalım!


Şimdi Bize Katılın >