HAKKIMIZDA

Bizim Hakkımızda

Social Ajans olarak; Google Partner ve Facebook Marketing Partner ünvanına sahip Türkiye’nin nadir ajansları arasında yer almaktayız. 2013 Yılında kurduğumuz Sakaoğulları Design markamızı 2015 yılında Social Ajans markası çatısı altında birleştirdik.

Bu yıl 8.yılımızı kutluyor ve bize güvenen tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliyoruz.

Kısa zamandaki başarımız ve müşterilerimizin duyduğu güven ile Google Partner 2016 Yılı En İyi Yükselen Ajans Ünvanını Kazandık.

HIRSLI MARKALAR İÇİN, GÜVENİLİR BİR ORTAK OLUYOR ve YENİLİKÇİ, DİKKAT ÇEKİCİ REKLAMLAR ÜRETEREK MARKANIZA DEĞER KATIYORUZ!


Biz, genç ve enerjik ekibimiz ile hizmet verdiğimiz kurum ve bireylere Google adwords reklamları, sosyal medya reklamları, sosyal medya yönetimi, web tasarım, seo ve marka tasarım alanlarında profesyonel ekibimiz ile çözüm ortağı olmaktayız.

İşbirliği yaptığımız kurum ve kuruluşların organik yapılarına, kurum kültürlerine ve işleyiş sistemlerine uyumlu bilgi, birikim ve deneyim bilincini hedefleten, sonuca odaklı hizmetlerimiz ile hem kurumsal hem de bireysel alanda değer katkısı sağlamakta ve müşteri memnuniyetlerini artırmasından yeni müşteri elde edilmesine, kurum kimliğinin belirlenmesinden markanın yaygınlaştırılmasına kadar birçok sürece etki eden kriterlerin ve doğru, etkin ve performansı yüksek bir yapı haline getirilmesinde etkin rol oynamaktayız. Google Partner ünvanımız ile birlikte Google Türkiye- İrlanda ve Facebook Marketing Partner ünvanımız ile Facebook İrlanda ekiplerinin maksimum desteği ile hizmet sunuyoruz. Bizi diğer reklam ajanslarından ayıran bu özelliğimiz ile iş birlikteliğinde bulunduğumuz müşterilerimize maksimum destek sağlıyor, ilgili tüm konularda ayrıca danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Hizmet prensibi olarak %100 müşteri memnuniyetini prensip edinmiş 7/24 ulaşılabilir olmayı ve satış sonrası desteğin maksimum olarak sağlandığı bir yapı içerisinde yeni müşteri kazanımı elde etmek isterken mevcut müşterilerimiz ve partnerlerimiz ile uzun soluklu projelere imza atmayı ilke ediniyoruz. Sizin başarılı olmanız ve kazancınızın artması için çalışıyoruz. Biliyoruz ki siz kazandığınızda birlikte kazanacağız. Markanız büyüdükçe hacminiz büyüyecek ve biz de sizinle birlikte ekiplerimizi büyüteceğiz. Tamamen kazan kazan modelini benimseyen çalışma prensibimiz ile müşterilerimizin şirket oluşumları içerisinde reklam departmanı gibi hizmet vermemiz ve bizi şirket aileleri içerisinde görmeleri bizleri ziyadesi ile memnun etmekte ve performansımızı/motivasyonumuzu da yükseltmektedir.

Socialajans.net, Türkiye'de sektöründe lider olan bir sosyal medya ajansıdır. Socialajans.net, sosyal medya stratejileri, yönetim ve kampanyalarının düzenlenmesi, analizlerinin yapılması ve raporlamalarının yapılması gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Socialajans.net, müşterilerinin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için sosyal medya kanallarının kullanımını optimize ederek, sosyal medya stratejileri geliştirmeyi ve uygulamayı hedefler. Socialajans.net, kurumsal iletişim, marka güveni ve satışların arttırılması gibi birçok alanda müşterilerine en iyi hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş bir ajans olup, müşterilerine en iyi sonuçları sağlamak için her türlü çalışmayı yapmaktadır.Reklam yönetimimizde hesap verebilirliğimiz ve %100 şeffaflığımız ile gurur duyuyoruz.

Yenilikçi fikirler ve anlamlı sonuçlar sunmak için müşterilerimizle ekibimiz arasında oluşan samimiyet ve güven, neden sürekli çalışmak için en iyi yerlerden biri olduğumuzu gösteriyor.

Sizinle tanışmak ve yeni projeler üretmek için her daim ekibimizle birlikte tüm heyecanımız ile iletişime geçmenizi bekliyoruz.