SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Uzmanlıklarımız Neler?

Dünyanın en yaygın sosyal ağlarında sosyal medya yönetimi ile marka bilinirliğinizi zirveye taşıyoruz ! Sosyal Medya Yönetimi profesyonel olarak ele alınması gereken ve uzmanlık gerektiren bir mecradır. Sosyal medya yönetimi paylaşımdan ziyade marka ve pazarlama stratejisi ile ele alınması gereken ve hedef, etkileşim, analiz süreçleri sonucunda elde edilen veriler ile bir strateji doğrultusunda gerçekleştirilmesi gereken bir yönetim şeklini içermelidir.

Şimdi İşinizi Büyütme Zamanı Hemen Başvurun!

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Keşfetmek için çekinmeyin.


Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınız; alanında uzman olan, sertifikalı uzmanlarımız tarafından yönetilmektedir.
Sosyal Medya Yönetimi nizi Mecralar için özelleştirilmiş tasarımlarla, kampanyalarınızı hedef kitlenize ulaştırırız ve markanız için sosyal medyada doğru bir görsel algı yaratırız.

sosyal medya yönetimi

Size en iyisini yaptığımız şeyde yardımcı oluyoruz!

Stratejik planlama; markanızın başarı yolunda her adımını planlamak demektir ve bu nedenle sosyal medya pazarlama kapsamında en önem verdiğimiz çalışma olarak nitelendirilebilir.


Neler Yapıyoruz ?

Markanızı incleliyor, Sizin için bir satış stratejisi belirliyor, hesap açılışlarınız ve tasarımlarınızı oluşturuyor, markanızı tüm etkileşim alanlarında search ediyor, sektörünüz, rakipleriniz hakkında bilgi edindikten sonra sizi hedef kitleniz ile buluşturmak için oluşturduğumuz strateji doğtultusunda özgün sizi yansıtan tasarımlar ile içerik paylaşımları, geri beslenmeyi tetikleyici paylaşımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Düzenleme

Hesaplarınızı oluşturur, var olan hesaplarınıza ilişkin kurumsal içeriklerinizi düzenleriz ve sektörünüzle ilgili, ilgi çekici, özgün içerikler üretiriz. Bu içerikleri etkileşim sağlamak amacı ile sosyal medya kanalları üzerinde paylaşırız.

Analiz

Markanızın hedef kitlesini göz önünde bulundurarak; sosyal medya üzerinde markanız ve faaliyet gösterdiği sektörler hakkında gerekli analizleri yaparız. Ön analiz sonuçlarını değerlendirerek, markanız için en uygun sosyal medya iletişim ve pazarlama stratejisini belirleriz. Sosyal Medya Yönetimi nizi bu analizlerimiz sonucunda doğru ve etkin olarak yönetiriz.

Etkileşim

Markanızın sosyal medya topluluğunu yönetir, sosyal medya üzerinden gelen soru ve yorumları gerekli şekilde yönlendiririz. Markanızın sosyal medya takipçilerini, sosyal medya kanalları üzerinde uyguladığımız iletişim yönetimi ve etkileşim yönetimi ile potansiyel müşterilere dönüştürürüz.

Paylaşım / Raporlama

Mecralar için özelleştirilmiş tasarımlarla, kampanyalarınızı hedef kitlenize ulaştırırız ve markanız için sosyal medyada doğru bir görsel algı yaratırız. Kurumsal içeriklerinizi düzenleriz ve sektörünüzle ilgili, ilgi çekici, özgün içerikler üretiriz ve aylık sosyal medya yönetimi performans raporu ile paylaşımlarımızı sunarız.


Hala Sosyal Medya Yönetimi

İçin Karar Vermediniz Mi?

Siz bu yazımızı incelerken, biz mevcut müşterilerimizin sosyal medya yönetimi ile sosyal ağlarını yönetiyoruz.

Gelin şimdi sizin sosyal medya yönetimi ile hesaplarınızı oluşturarak müşterilerinizin sizi ve ürünlerinizi bulmasını sağlayalım!


Şimdi Bize Katılın >