SOSYAL MEDYA REKLAM

Uzmanlıklarımız Neler?

Google Partner ve Facebook Marketing Partner Ünvanlarımız ile; Google Türkiye ve İrlanda, Facebook İrlanda ekiplerinin maksimum desteği ile hizmet sunuyoruz.

Bizi diğer reklam ajanslarından ayıran bu özelliğimizle iş birlikteliğinde bulunduğumuz müşterilerimize maksimum destek sağlıyor, ilgili tüm konularda ayrıca danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Keşfetmek için çekinmeyin.


Sosyal Medya Reklamları

Dünyanın en yaygın sosyal ağ reklamlarıyla istediğiniz hedef kitleye kolayca ulaşın! Her ay iki milyar insan hem arkadaşlarıyla, akrabalarıyla bağlantı kurmak hem de önemsedikleri şeyleri keşfetmek amacıyla sosyal medya hesaplarını kullanıyor. Yeni müşteriler bulun, bu müşterilerle kalıcı ilişkiler kurun!
Size yardıma hazırız. Hesap kurulumu ve reklam desteği için hemen arayın!

sosyal medya ajansı

Size en iyisini yaptığımız şeyde yardımcı oluyoruz!

Instagram, 1 milyardan fazla kullanıcı kitlesiyle dünyanın büyük mobil reklam platformları arasında yer almaktadır.


Facebook Reklamları

Dünyanın büyük ve bilinen yaygın sosyal ağı facebook reklamları ile istediğiniz hedef kitleye kolayca ulaşın! 4 milyardan fazla insan kendileri için önemli olan şeylerle bağlantı kurmak için Facebook'u kullanıyor, 900 milyondan fazlası Facebook'u her gün ziyaret ediyor.

Facebook Reklamlarıyla farklı kitlelere erişmek, işletme amaçlarınıza ulaşmak amacıyla hedeflemeli reklamlar oluşturabiliriz. Bir Facebook Reklamı yayınlamak istediğinizde, internet reklamcılığı alanındaki uzmanlarımız reklamlarınızın doğru hedefle; Hedeflediğiniz doğru kişiler tarafından görünmesini sağlarlar.

Facebook Reklamlarıyla, siz insanlara nasıl erişmek istediğinizi seçersiniz ve biz de reklamlarınızı onlara yayınlarız. Bu sayede reklamlarınız onları gören kişiler için daha alakalı olur ve sizi gerçek sonuçlara ulaştırırız.


Facebook Pazarlama

Büyük küçük, milyonlarca işletme Facebook'ta insanlarla bağlantı kuruyor.

Hedeflerinize Ulaşın

İşletmenizin, kendine özgü hedeflerine ulaşması için çalışıyoruz.

Yeni Kitlelere Tanışın

Hayran, takipçiler bulun. Onların da sizi bulmasını sağlayın.İnstagram Reklamları

Dünyanın Popüler Yaygın Ağı İnstagram üzerinden reklam vererek, hedef kitlenizle görsel bir etkileşim kurmanızı sağlayalım! Instagram, 500 milyondan fazla aktif kullanıcı kitlesiyle dünyanın popüler mobil reklam platformları arasında yer almaktadır.

Firmanızın yada işletmenizin ürün, hizmetlerini yüksek etkileşim oranıyla yayınlayabilirsiniz. Bütçeniz, hedefiniz doğrultusunda Instagram reklamlarınız ilgili kitlelere ulaşır.

Facebook reklamlarıyla benzer özelliklere sahip olan Instagram reklamlarıyla ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yaparak, marka bilinirliğini arttırma, web trafiğini arttırmak, müşterilerle iletişimde olmak ve satış elde etme konusunda önemli geri dönüşler alabilirsiniz.

Instagram reklamları; deneyime en yakın hissettiren pazarlama yöntemidir.


Analiz Ediyoruz

Web siteniz, dijital hesaplarınızı inceliyor, reklamlardan maksimum dönüşümü almanızı sağlıyoruz.

Stratejinizi Belirliyoruz

Sertifikalı uzmanlarımızla demografik, lokasyon hedefiyle maksimum verimi almanızı sağlıyoruz.

Reklam Oluşturuyoruz

Dikkat çekici reklamlar oluşturuyoruz, sertifikalı uzmanlarımızla hesabınızı yönetiyoruz.Bizim Farkımız

Nedir ?

Markanızı ve Ürünlerinizi tanıtacak özel görsel tasarımları uzman tasarımcı ekibimizle sizin dikkat çekebilmeniz için hazırlıyoruz.

Bütçenizden maksimum performansı alabilmeniz adına optimizasyonumuzu bu hedef ile oluşturuyor. Firma ve işletmenizin kendi hikayelerini etkili bir biçimde anlatıyor, kullanıcıları harekete geçirmeye, markanızı daha farklı bir göz ile görmelerine yardımcı oluyoruz.

Sizin işletmenize benzeyen birçok işletme, marka bilinirliğini artırmak amacı ile Sosyal Medya Reklamlarını kullanıyor!

Reklam yayınlamaya karar verdiğiniz zaman tek yapmanız gereken başvurunuzu yapmak veya bizimle iletişime geçmektir. Ekibimiz tüm süreçlerde size yardımcı olacaktır.

Hala Karar

Vermediniz Mi?

Siz bu yazımızı incelerken potansiyel müşterileriniz rakiplerinizle iletişime geçiyor!

Gelin şimdi reklamlarınızı başlatarak müşterilerinizin sizinle etkileşime geçmesini sağlayalım!

Şimdi Bize Katılın >