Açıkhava Reklamları

Uzmanlıklarımız Neler?

Medya Satın Alma & Açıkhava Reklamları; Dijital Reklamcılıktaki başarımız ve Google, Facebook ve İnstagram Partner ünvanlarımız ile kazandığımız başarımızı medya satın alma ile taçlandırıyoruz!

Bizi diğer reklam ajanslarından ayıran bu özelliğimiz ile iş birlikteliğinde bulunduğumuz müşterilerimize maksimum destek sağlıyor, ilgili tüm konularda ayrıca danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Keşfetmek için çekinmeyin.


Açıkhava Reklamları

Açıkhava reklamları, 1800'lü yıllardan bu yana kullanılan ve başarısını kanıtlayan temel reklam alanlarından bir tanesi olmaya hak kazanan açıkhava reklamları, toplumun ürün ve markanızı benimsemesini sağlayan baş aktörlerden biri olmaya devam ediyor.


Kitleler için mesaj niteliği taşısa da aslında marka oluşumunun zirveye çıkması anlamını taşıyor. Eğer bir marka açıkhava reklamlarında yer alıyor ise toplum için artık adından söz edilir ve rakiplerinden ayrılmış, elit bir kategoriye yükselmiş olarak görülmektedir ve bu nedenle de günümüzde dijital reklamcılığın yaygınlaşması ile birlikte hala güncelliğini yitirmemiş reklam mecraları arasındaki güçlü yerini korumaya devam etmektedir.


Açıkhava reklamları reklamın zirvesini temsil etmeye devam ediyor!Eğer sizde markanızı sektörünüzdeki rakiplerinizden ayrı bir yere konumlandırmak istiyorsanız ve hedef kitlenize bu mesajı vermek istiyorsanız biz açıkhava reklamları alanlarımız ile yanınızdayız!


Peki, biz neler yapıyoruz?Biz markanızı ve hedef kitlenizi analiz ederek size en iyi sonuç verecek medya planınızı oluşturuyor, kampanya hedeflerinize ulaşmanız için en iyi stratejiyi belirliyoruz!


Geleneksel, dijital ve yenilikçi medya ile başarının sınırlarını zorlayın!Kampanyanızı En İyi Şekilde Hedef Kitleniz ile Buluşturmak İçin Çalışıyoruz!

Dijital reklamcılıktaki Google, Facebook ve İstikram Partner ( İş Ortağı ) unvanımız ve başarımız ile hedef, analiz ve ölçümleme yeteneklerimizi medya satın alma & planlama ile birleştirdik. Dijital medya analizlerimiz ile birlikte hedef kitlenizi tam olarak analiz ve tespit ediyor, en uygun medya satın alma çözümlerini ihtiyacınıza göre sunuyoruz! Kampanyanızı En İyi Şekilde Hedef Kitleniz ile Buluşturmak İçin Çalışıyoruz! Müşteri beklentilerini aşmaktan gurur duyuyoruz ve bu sırada müşterilerimizin yüzlerine bir gülümseme koymak istiyoruz.Açıkhava reklamları alanlarımız; İstanbul'un her noktasındaki giantboard, billboard, pole banner, poster pano, mega light, clpraket, raylı sistem, dijital ekran, avm'leri kapsamaktadır!
Analiz

Dijital analizlerimiz ile birlikte hedef kitlenizi tam olarak tespit ediyoruz.

Hedef Belirleme

Kampanya hedeflerinize ulaşmanız için en iyi stratejiyi belirliyoruz.

Medya Satın Alma

En uygun medya satın alma çözümlerini kampanya hedefinize göre sunuyoruz.Bizim Farkımız

Nedir ?

Markanızı ve Ürünlerinizi tanıtacak en iyi görsel tasarımları uzman tasarımcı ekibimiz ile sizin dikkat çekebilmeniz için hazırlıyoruz.

Bütçeniz ile en iyi performansı alabilmeniz için optimizasyonumuzu bu hedef ile oluşturuyor. Firma ve işletmenizin kendi hikayelerini etkili bir biçimde anlatıyor, kullanıcıları harekete geçirmeye ve markanızı daha farklı bir göz ile görmelerine yardımcı oluyoruz.

Sizin işletmenize benzeyen birçok işletme, marka bilinirliğini artırmak ve yeni kitlelere ulaşmak için Açıkhava Reklamları nı Kullanıyor!

Reklam yayınlamaya karar verdiğiniz zaman tek yapmanız gereken başvurunuzu yapmak veya bizimle iletişime geçmektir. Ekibimiz tüm süreçlerde size yardımcı olacaktır.


Hala Karar

Vermediniz Mi?

Siz bu yazımızı incelerken potansiyel müşterileriniz açıkhava reklamları alanlarında yer alıyor!

Gelin şimdi reklamlarınızı başlatarak müşterilerinizin sizinle etkileşime geçmesini sağlayalım!


Şimdi Bize Katılın >