Youtube Reklamları

Home Youtube Reklamları

Dünyanın En Yaygın Video Ağı Youtube’da Reklamlarınız Yayınlansın Sizi Milyonlar Görsün!

youtube3

YouTube, işiniz için doğru müşteriye ulaşmanıza yardımcı olacak çeşitli hedefleme seçeneklerine sahiptir. Yaş, cinsiyet, konum, ilgi alanları ve daha fazlasına göre hedefleyebilirsiniz.

Video reklamlar nedir?

YouTube’a yüklenen her video bir reklam olabilir. Video reklamlar YouTube’daki videolardan önce, oynatılan videoların yanında ve arama sonuçlarında görünür.

Video reklamlar, insanları sizi seçmeye yönlendirir. İşletmenizi, tam da yeri ve zamanı geldiğinde benzersiz bir şekilde anlatabilirsiniz. YouTube’da reklam yayınlamaya karar verdiğiniz zaman tek yapmanız gereken başvurunuzu yapmak veya bizimle iletişime geçmektir.

you2
Youtube-Marketing2

Reklamlarınızın YouTube’daki yüz milyonlarca görüntülemeden faydalanmasını istiyorsanız yardımcı olabiliriz!

Şu anda herhangi bir reklam biçimiyle (resim, video ve metin), YouTube sitesindeki farklı yerleşimleri ve ayrıca Bilim ve Teknoloji veya Eğitim gibi belirli içerik kategorilerini hedefleyebilirsiniz.

Youtube Reklamları ile İşletmenizi Büyütün!

YouTube reklamları, tıkla oynat, video öncesi reklam, video içi reklam gibi tüm reklamverenlerin kullanılabileceği farklı “Reklam Türleri” vardır.

Sizin için uygun olan reklam türünü uzman ekibimiz ile birlikte belirleyelim. Markanızı ve reklam sloganınızı doğru zamanda doğru hedef kitle ile buluşturalım.

Dünyanın en büyük ve en çok izlenen online video sağlayıcısı, video reklam kampanyalarınızın % 95’i YouTube reklamları üzerinden yürütülmektedir.

youtube5
youtube-reklam-modelleri

Reklamlarınızı Oluşturmaya Hemen Başlayalım !

Sizin işletmenize benzeyen birçok işletme, marka bilinirliğini artırmak için Youtube Reklamlarını kullanıyor.