DİJİTAL REKLAM

Uzmanlıklarımız Neler?

Google Partner ve Facebook Marketing Partner Ünvanlarımız ile; Google Türkiye ve İrlanda, Facebook İrlanda ekiplerinin maksimum desteği ile hizmet sunuyoruz.

Bizi diğer reklam ajanslarından ayıran bu özelliğimiz ile iş birlikteliğinde bulunduğumuz müşterilerimize maksimum destek sağlıyor, ilgili tüm konularda ayrıca danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Keşfetmek için çekinmeyin.


Sosyal Medya Reklamları

Dünyanın en yaygın sosyal ağ reklamları ile istediğiniz hedef kitleye kolayca ulaşın! Her ay iki milyar insan hem arkadaşlarıyla ve akrabalarıyla bağlantı kurmak hem de önemsedikleri şeyleri keşfetmek için sosyal medya hesaplarını kullanıyor. Yeni müşteriler bulun ve bu müşterilerle kalıcı ilişkiler kurun!
Size yardıma hazırız. Hesap kurulumu ve reklam desteği için hemen arayın!

Size en iyisini yaptığımız şeyde yardımcı oluyoruz!

4 milyardan fazla insan kendileri için önemli olan şeylerle bağlantı kurmak için Facebook'u kullanıyor ve 900 milyondan fazlası Facebook'u her gün ziyaret ediyor.

Instagram, 1 milyardan fazla kullanıcı kitlesi ile dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında yer almaktadır.


Facebook Reklamları

Dünyanın en yaygın sosyal ağı facebook reklamları ile istediğiniz hedef kitleye kolayca ulaşın! 4 milyardan fazla insan kendileri için önemli olan şeylerle bağlantı kurmak için Facebook'u kullanıyor ve 900 milyondan fazlası Facebook'u her gün ziyaret ediyor.

Facebook Reklamlarıyla farklı kitlelere erişmek ve işletme amaçlarınıza ulaşmak için hedeflemeli reklamlar oluşturabiliriz. Bir Facebook Reklamı yayınlamak istediğinizde, internet reklamcılığı alanındaki uzmanlarımız reklamlarınızın doğru hedef ile; Hedeflediğiniz doğru kişiler tarafından görünmesini sağlarlar.

Facebook Reklamlarıyla, siz insanlara nasıl erişmek istediğinizi seçersiniz ve biz de reklamlarınızı onlara yayınlarız. Bu sayede reklamlarınız onları gören kişiler için daha alakalı olur ve sizi gerçek sonuçlara ulaştırırız.


Facebook Pazarlama

Büyük küçük, milyonlarca işletme Facebook'ta insanlarla bağlantı kuruyor.

Hedeflerinize Ulaşın

İşletmenizin, kendine özgü hedeflerine ulaşması için çalışıyoruz.

Yeni Kitlelere Tanışın

Hayran ve takipçiler bulun. Onların da sizi bulmasını sağlayın.İnstagram Reklamları

Dünyanın En Yaygın Ağı İnstagram üzerinden reklam vererek, hedef kitleniz ile görsel bir etkileşim kurmanızı sağlayalım! Instagram, 500 milyondan fazla aktif kullanıcı kitlesi ile dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında yer almaktadır.

Firmanızın yada işletmenizin ürün ve hizmetlerini yüksek etkileşim oranı ile yayınlayabilirsiniz. Bütçeniz ve hedefiniz doğrultusunda Instagram reklamlarınız ilgili kitlelere ulaşır.

Facebook reklamlarıyla benzer özelliklere sahip olan Instagram reklamları ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yaparak, marka bilinirliğini arttırma, web trafiğini arttırmak, müşterilerle iletişimde olmak ve satış elde etme konusunda önemli geri dönüşler alabilirsiniz.

Instagram reklamları; deneyime en yakın hissettiren pazarlama yöntemidir.


Analiz Ediyoruz

Web siteniz ve dijital hesaplarınızı inceliyor, reklamlardan en iyi dönüşümü almanızı sağlıyoruz.

Stratejinizi Belirliyoruz

Sertifikalı uzmanlarımızla en iyi demografik ve lokasyon hedefi ile en iyi verimi almanızı sağlıyoruz.

Reklam Oluşturuyoruz

Dikkat çekici reklamlar oluşturuyoruz ve sertifikalı uzmanlarımız ile hesabınızı yönetiyoruz.Bizim Farkımız

Nedir ?

Markanızı ve Ürünlerinizi tanıtacak en iyi görsel tasarımları uzman tasarımcı ekibimiz ile sizin dikkat çekebilmeniz için hazırlıyoruz.

Bütçeniz ile en iyi performansı alabilmeniz için optimizasyonumuzu bu hedef ile oluşturuyor. Firma ve işletmenizin kendi hikayelerini etkili bir biçimde anlatıyor, kullanıcıları harekete geçirmeye ve markanızı daha farklı bir göz ile görmelerine yardımcı oluyoruz.

Sizin işletmenize benzeyen birçok işletme, marka bilinirliğini artırmak için Sosyal Medya Reklamlarını kullanıyor!

Reklam yayınlamaya karar verdiğiniz zaman tek yapmanız gereken başvurunuzu yapmak veya bizimle iletişime geçmektir. Ekibimiz tüm süreçlerde size yardımcı olacaktır.

Hala Karar

Vermediniz Mi?

Siz bu yazımızı incelerken potansiyel müşterileriniz rakipleriniz ile iletişime geçiyor!

Gelin şimdi reklamlarınızı başlatarak müşterilerinizin sizinle etkileşime geçmesini sağlayalım!

Şimdi Bize Katılın >