İnstagram Reklamları

Home İnstagram Reklamları

Dünyanın En Yaygın Ağı İnstagram üzerinden reklam vererek, hedef kitleniz ile görsel bir etkileşim kurmanızı sağlayalım!

instagram partner

Instagram, 400 milyondan fazla kullanıcı kitlesi ile dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında yer almaktadır.

Firmanızın yada işletmenizin ürün ve hizmetlerini yüksek etkileşim oranı ile yayınlayabilirsiniz.

Bütçeniz ve hedefiniz doğrultusunda Instagram reklamlarınız ilgili kitlelere ulaşır.

Facebook reklamları ile ilgili benzer özelliklere sahip olan Instagram reklamları ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yaparak, marka bilinirliğini arttırma, web sitelerinin trafiğini arttırmak, müşterilerle iletişimde olmak ve satış elde etme konusunda önemli geri dönüşler alabilirsiniz.

instagram2
Instagram_Marketing

Instagram üzerinden reklam vererek, hedef kitleniz ile görsel bir içerik sayesinde etkileşim kurmanıza yardımcı oluruz.

Sizler için en doğru stratejiyle hazırladığımız reklamların bütçesini ve hedeflemelerini belirledikten sonra yayınlanmaya başlandığında Instagram kullanıcılarının mevcut sayfa akışlarında görüntülenecektir.

Instagram reklamları ile,

  • Kullanıcıları web sitenize çekebilir,
  • Uygulamanızı indirmelerini sağlayabilir,
  • Video görüntülenmesi elde edebilir,
  • Marka bilinirliği kazanabilirsiniz.
Bizim Farkımız Nedir ? Markanızı ve Ürünlerinizi tanıtacak en iyi görsel tasarımları uzman tasarımcı ekibimiz ile sizin için ücretsiz olarak hazırlıyoruz.
Instagram reklamları; deneyime en yakın hissettiren pazarlama yöntemidir. Yasa dışı içerik paylaşımına izin verilmemektedir. Ayrıca tütün, silah ve yetişkinlere özel ürünlerin satışı yapılmamaktadır.

Fotoğraflı ve videolu reklamlar ile firma ve işletmelerin kendi hikayelerini etkili bir biçimde anlatıyor, kullanıcıları harekete geçirmeye ve markanızı daha farklı bir göz ile görmelerine yardımcı oluyoruz.

ins

Reklamlarınızı Oluşturmaya Hemen Başlayalım !

Sizin işletmenize benzeyen birçok işletme, marka bilinirliğini artırmak için İnstagram Reklamlarını kullanıyor.