Haritalara Ekleme

Home Haritalara Ekleme

Haritalara Kayıt Olarak Müşterilerinizin Karşısına İlk Olarak Siz Çıkın!

Map-icon

Potansiyel müşterileriniz tarafından arandığınızda bulunabiliyor musunuz?

Haritalara İşletmenizi Ekleyerek Google ve Yandex’de müşterilerinizin sizi bulmasını sağlayın !

İşletme bilgilerinizin, Google ve Yandex Haritalarda yer almasını sağlayarak  adresiniz, iletişim bilgileriniz, çalışma saatleriniz ve şirketiniz hakkındaki bilgileri görünür kılabilirsiniz. Böylece müşterileriniz size daha kolay ulaşacak ve iletişime geçebilecektir.

Google haritalara işletme ekleme işleminizin ardından, arama sonuçlarından yükselir ve sektörünüzde bulunan rakiplerinize göre avantajlı hale gelirsiniz.Google haritalarda yer işaretleme sizi farkedilir kılar ve potansiyel müşterilerinizi gerçek birer müşteriye dönüştürmenize olanak tanır.

harita-kaydi
_yandex

Haritalara Kayıt Olmanın Avantajları

Google haritalara firma ekleme işleminizin ardından, insanların her ihtiyaçlarında başvurduğu, Dünya’nın en büyük arama altyapısına sahip, Google aramalarda üst sıralarda çıkarsınız. Google maps firma ekleme işleminizin ardından, lokasyon bazlı aramalar dahilinde haritalı olarak gösterilerek avantajlı hale gelirsiniz.

Google maps lokasyon ekleme ile Google servislerin de, Bing haritalara konum ekleme ile Microsoft Bing haritalarda ve Bing arama motorunda,Yandex haritalara firma ekleme ile Yandex arama ve harita servisleri ile birlikte Yandex navigasyon da, akıllı cep telefonu haritalarına kayıt ile tüm akıllı cep telefonu platformlarında ve Dünya’nın en büyük internet mecraların da işletmenizin güncel iletişim bilgileri ile müşterileriniz işletmenize kolaylıkla ulaşır. Tüm cihazlar üzerinden internetin güvenilir ve en çok kullanılan ağları üzerinden müşterilerinizi doğru yönlendirirsiniz.

Haritalara kayıt ile dünya’nın en büyük internet mecraların da işletmenizin güncel iletişim bilgileri ile müşterileriniz işletmenize kolaylıkla ulaşır.

Harita Kaydınızı Oluşturmaya Hemen Başlayalım !

Sizin işletmenize benzeyen birçok işletme, marka bilinirliğini artırmak için Harita Kayıtları kullanıyor.