BİZ KİMİZ ?

Social Ajans olarak,

Sakaoğulları Grup bünyesinde, şahıs ve şirket statüsündeki müşterilerimizin; Tüm marka ve reklam kanallarını yönetmek, marka bağlılığı ve değeri yaratmak, reklam kurguları ve hikayeleri ile satış odaklı projelerle müşterilerimize yeni gelirler sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Genç ve dinamik bir ekip olarak işimizi çok seviyoruz. Yeni yatırımlar neticesinde bünyemizde gün geçtikçe büyüyoruz.

2015 Yılı itibari ile Sakaoğulları Design markamız ile sürdürmekte olduğumuz internet reklam yayıncılığı ve yönetimi hizmetimizi 2016 yılı başında Social Ajans markası altında birleştirdik.

Biz, hizmet verdiğimiz kurum ve bireylere Google Partner ve Facebook Marketing Partner ünvanlarımız ile Google Adwords, Sosyal medya reklamları, Sosyal medya yönetimi, Seo ve Marka tasarım alanlarında profesyonel ekibimiz ile çözüm ortağı olmaktayız.

Bünyemizdeki her biri kendi alanında sertifikalı uzmanlarımız ile işbirliğinde bulunduğumuz marka ve kurumlara partner ayrıcalıklarını yansıtmakta ve maksimum destek sağlamaktayız.

Biz, İşbirliği yaptığımız kurum ve kuruluşların organik yapılarına, kurum kültürlerine ve işleyiş sistemlerine uyumlu bilgi, birikim ve deneyim bilincini hedefleten, sonuca odaklı hizmetlerimiz ile hem kurumsal hem de bireysel alanda değer katkısı sağlamakta ve müşteri memnuniyetinin artırılmasından yeni müşteri elde edilmesine, kurum kimliğinin belirlenmesinden markanın yaygınlaştırılmasına kadar birçok sürece etki eden kriterlerin doğru, etkin kullanılması ve performansı yüksek bir yapı haline getirilmesinde etkin rol oynamaktayız.

Hizmet prensibi olarak %100 müşteri memnuniyetini prensip edinmiş 7/24 ulaşılabilir olmayı ve satış sonrası desteğin maksimum olarak sağlandığı bir yapı içerisinde yeni müşteri kazanımı elde etmek isterken mevcut müşterilerimiz ve partnerlerimiz ile uzun soluklu projelere imza atmayı ilke ediniyoruz.

Sizinle tanışmak ve yeni projeler üretmek için her daim ekibimizle birlikte tüm heyecanımız ile iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Social Ajans

Google Adwords Bizim İşimiz!

Hemen Adwords uzmanlarımız ile iletişime geçin, daha az bütçe ile daha çok tıklama elde edin!

SAKAOĞULLARI DANIŞMANLIK

Şirket Kuruluş ve Yönetim, Hukuk Danışmanlığı

SAKAOĞULLARI DESİGN

Web Tasarım, Yazılım, Seo ve Sosyal Medya Hizmetleri