Facebook Reklamları

Home Facebook Reklamları

Dünyanın En Yaygın Sosyal Ağı Facebook Reklamları ile İstediğiniz Hedef Kitleye Kolayca Ulaşın!

FB-partner

1,4 milyardan fazla insan kendileri için önemli olan şeylerle bağlantı kurmak için Facebook’u kullanıyor ve 900 milyondan fazlası Facebook’u her gün ziyaret ediyor.


Facebook Sponsorlu Reklamları Deneyin!

Facebook Reklamlarıyla farklı kitlelere erişmek ve işletme amaçlarınıza ulaşmak için hedeflemeli reklamlar oluşturabiliriz.

Bir Facebook Reklamı yayınlamak istediğinizde, internet reklamcılığı alanındaki uzmanlarımız reklamlarınızın doğru hedef ile; Hedeflediğiniz doğru kişiler tarafından görünmesini sağlarlar.

Facebook Reklamlarıyla, siz insanlara nasıl erişmek istediğinizi seçersiniz ve biz de reklamlarınızı onlara yayınlarız. Bu sayede reklamlarınız onları gören kişiler için daha alakalı olur ve sizi gerçek sonuçlara ulaştırırız.
facebook reklamları ile bilinirlik
facebook

Doğru Hedefle, Yüksek dönüşüm Düşük Maliyet!

Facebook reklamlarınızın yüksek dönüşüm alması ve bütçenizi gereksiz yere harcamaması için Facebook reklam optimizasyonu yöntemlerini doğru şekilde uygularız.

Sizi başarıya götürmesi için uzmanlarımız ile Facebook reklamlarınızı optimize ederiz.

1. Başlamadan önce hedefinizi belirleriz.

2. Doğru hedef kitleyi belirleriz.

3. Doğru performans ölçütünü gözlemleriz.

4. Etkili görseller ve metinler oluştururuz.

Facebook’u ziyaret eden insanlar öne çıkarılan gönderilerinizi ve reklamlarınızı, aileleri ve arkadaşlarıyla ilgili haberlerin arasında görür.

1,59 milyardan fazla insan, kendileri için önemli olan şeylerle bağlantı kurmak için Facebook’u kullanıyor ve bunların %64’ü Facebook’u her gün ziyaret ediyor. 1 Alakalı ve ilgi çekici fotoğraflar, videolar ve bağlantılar kullanıldığında, Facebook Reklamları yeni müşteriler bulmak ve marka sadakati oluşturmak için son derece güçlü bir araç haline geliyor.

fans-facebook-likes
facebook-reklamlari

Reklamlarınızı Oluşturmaya Hemen Başlayalım !

Sizin işletmenize benzeyen birçok işletme, marka bilinirliğini artırmak için Facebook Reklamlarını kullanıyor.